Sukces uczniów Szkoły Tańca Fallaway w Nowej Rudzie

kw. 17, 2011   //   by admin   //   Aktualności  //  No Comments

Podczas XXVI Noworudzkich Spotkań Tanecznych, które odbyły się 16 kwietnia 2011 roku w Nowej Rudzie uczniowie naszej szkoły tańca pokonali rywali zajmując pierwsze, drugie, piąte i szóste miejsce.

W Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego zorganizowanym w hali CTS przez Klub Taneczny „Rudan” przy MOK w Nowej Rudzie w klasie G pierwsze miejsce zajęli uczniowie: Oliwia Paroń i Michał Wojciechowski, drugie miejsce: Wiktoria Borkowska i Tomasz Wojciechowski, piąte miejsce: Anna Olszowska i Marcin Kosek, oraz szóste miejsce: Maria Baryliszyn i Marcel Czarnobaj – wszyscy ze Szkoły Tańca Fallaway z Opola.

Warto też zaznaczyć, że w klasie D na piątym miejscu znalazła się para: Elżbieta Krzysztoń i Adrian Wojtyński również z naszej szkoły tańca.

Wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy bardzo dobrych wyników.

Zobacz więcej:

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany, aby móc komentować.