Turniej o Puchar Prezesa Zarządu PGE Elektrowni Opole SA zakończony

wrz 19, 2011   //   by admin   //   Aktualności  //  No Comments

Zakończył się X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezesa Zarządu PGE Elektrowni Opole SA w Dobrzeniu Wielkim.

Turniej odbył się 18 września br. na sali sportowej Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim. W turnieju brały udział 92 pary taneczne z 28 klubów i szkół tańca.

Pary ze Szkoły Tańca Fallaway: Adrianna Matyszok i Ksawery Polok oraz Natalia Okoń i Szymon Szemiczek zajęły pierwsze miejsca w kategorii wiekowej odpowiednio 10-11 lat oraz 12-13 lat, klasa G, styl: kombinacja 5T. W kategorii wiekowej 14-15 lat, klasa E, styl: kombinacja 8T pierwsze miejsce również zajęła para ze Szkoły Tańca Fallaway: Klaudia Lewandowska i Kacper Paroń.

Warto wymienić też parę: Katarzyna Kubas i Paweł Bychawski ze szkoły tańca Styl z Krakowa, która otrzymała puchar od Związku Zawodowego „Solidarność” PGE Elektrowni Opole SA dla najlepszej pary w dziesięciu tańcach. Para ta uzsykała też pierwsze miejsce w kategorii wiekowej powyżej 15 lat w klasie B, styl standard. W tej samej kategorii natomiast drugie miejsce zajęła para ze szkoły Dance Team Dobrzeń Wielki: Kamila Niewiadomska i Dominik Piechota.

Turniej tradycyjnie oprócz uczestników zgromadził rodziny pracowników PGE Elektrowni Opole. Wśród publiczności nie zabrakło również mieszkańców Dobrzenia Wielkiego.

Jubileuszowy turniej organizowany był przez Szkołę Tańca Fallaway z Opola we współpracy z PGE Elektrownią Opole.