Tańczyliśmy w Goszczu

mar 6, 2016   //   by admin   //   Aktualności  //  No Comments

goszcz5 marca 2016 roku  odbył się IV OTTT o Puchar Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry w Goszczu, w którym wystartowało wiele naszych par tanecznych.

W kategorii wiekowej 10-11 lat, klasie: G, stylu: komb. 10-11G 4T drugie miejsce zajęły pary: Aleksandra Sekita i Cezary Polok oraz Paula Ćwikła i Franciszek Łuniewicz, a trzecie miejsce pary: Antonia Duszyńska i Mikołaj Rybczyński oraz Julia Szymków-Stadnicka i Kamil Demel.

W kategorii wiekowej 10-11 lat, klasie: H, stylu: komb. 10-11H 4T pierwsze miejsce zajęła para: Martyna Rosa i Sławomir Lipski.

Natomiast w kategorii wiekowej: pow. 15 lat, klasie: D, stylu: standard wystartowały dwie nasze pary zajmując pierwsze miejsce: Julia Szaporów i Marcin Kosek oraz czwarte miejsce: Ewa Polesińska i Szymon Szemiczek. Co ciekawe, w kategorii wiekowej: pow. 15 lat, klasie: D, stylu: latin obie pary trafiły na podium, ale w innej kolejności: Ewa Polesińska i Szymon Szemiczek odebrali „złoty medal”, a Julia Szaporów i Marcin Kosek zdobyli „brązowy medal”.

Wszystkim uczniom szkoły tańca Fallaway serdecznie dziękujemy i gratulujemy dobrych wyników.