Pierwsze miejsce w Sąsiedzkim Turnieju Tańca Towarzyskiego

paź 9, 2011   //   by admin   //   Aktualności  //  No Comments

Dwie pary z naszej szkoły tańca: Adrianna Matyszok i Ksawery Polok oraz Ewa Polesińska i Patryk Kobienia zajęły pierwsze miejsce w kategorii wiekowej 10-11 lat, klasa G, styl: kombinacja 5T w Sąsiedzkim Turnieju Tańca Towarzyskiego.

Warto wspomnieć również, że w kategorii wiekowej 10-11 lat, klasie: E, stylu: kombinacja 6T drugie miejsce zajęła nasza para: Anna Olszowska i Marcin Kosek, a czwarte miejsce Maria Baryliszyn i Marcel Czarnobaj.

W najmłodszej kategorii wiekowej 8-9 lat, klasie: H, stylu: komb. 4 pierwsze miejsce również zajęła para z naszej szkoły tańca: Olimpia Szymańska i Adam Okaj.

Szkoła Tańca Fallaway z Opola była jedną z 19 szkół i klubów tańca biorących udział w turnieju, który odbył się 8 października w Bystrzycy Kłodzkiej.

Zobacz więcej:Podziel się ze znajomymi:

  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Flaker
  • LinkedIn
  • RSS
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany, aby móc komentować.