Uruchamiamy nowe zajęcia Dance Fitness Zumba

lis 4, 2011   //   by admin   //   Aktualności  //  No Comments

Zajmujesz miejsce z tyłu i zestresowana próbujesz nadążyć za grupą. Trudne, skomplikowane układy sprawiają, że musisz być cały czas czujna jak lampart. Niepotrzebnie. Zamień zwykły fitness na taneczną Zumbę, w której nogi same Cię poniosą, zrelaksujesz się, a przy okazji zupełnie niepostrzeżenie zgubisz zbędne kilogramy! 

Dynamika, energetyczna muzyka, wyjątkowe i nietrudne kroki. Coś więcej? Taniec latynoamerykański połączony z fitnessem. Zumba to po prostu zestaw ćwiczeń przygotowany zarówno dla ciała jak i dla umysłu, który znacznie poprawia także samopoczucie. Trening jest wesoły i interwałowy (w zmiennym tempie), co poprawia zdrowie i urodę. Co więcej, ćwiczenia wzmacniają oprócz mięśni – pewność siebie! Zobacz, co zyskujesz: usprawnienie układu sercowo-naczyniowego, lepsze ukrwienie tkanek i mięśni, otwarcie naczyń włosowatych, przeciwdziałanie ubytkom wapnia, eliminacja stresu. A wszystko to w rytm dynamicznej muzyki!

Wzmocnienie kondycji i poczucia własnej wartości, to nie jedyne korzyści, jest ich wiele więcej! Co wyróżnia właśnie naszą szkołę? Oprócz wykwalifikowanego personelu, świetnej atmosfery, nacisk kładziony jest na przyjemność czerpaną z tańca i łatwość jego wykonania z efektownymi rezultatami!

Uwaga! Zajęcia odbywają się w każdą środę od godziny 18:00 do 19:00. Koszt wynosi 60 zł za miesiąc (4 x 1 godzina od osoby).

 

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany, aby móc komentować.